Кві

Сакральні цінності і колізії масової культури в осмисленні чернівецької PhD-здобувачки-релігієзнавиці Ірини Лазоревич

Аспірантка-релігієзнавиця кафедри філософії та культурології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 21 квітня 2021 р. виступила з доповіддю на Міжнародній науковій конференції “Дні науки філософського факультету КНУ імені Тараса Шевченка”.
Цього року цей знаний у філософсько-гуманітарному середовищі традиційний форум проводиться під організаційною та творчою егідою не тільки провідного університету столиції України, а й Зеленогурського та Вроцлавського університетів (Польща) і Міжнародного товариства філософії й космології.
Прикметно, що всі доповіді подавалися, згідно з вимогою організаторів, англійською мовою.
Хоч Ірина Лазоревич спеціалізується в галузі релігієзнавства, однак цього разу вона виступала в секції естетики, адже її дослідження перебуває на міждисциплінарній межі цих двох світоглядних наук.
Тема доповіді чернівецької PhD-здобувачки -“Aesthetics of the masses and religiosity: the loss of old gods and the search for new ones” (“Естетика мас і релігійність: втрата старих богів і пошуки нових”).
Діалог науковців був полемічним, а водночас евристично наснаженим.